خدمات مشاوره

CONSULTING SERVICES

PERSONAL BRANDING CONSULTING

مشاوره برندسازی شخصی سازمانی

اگر می خواین خدمات، محصولات یا مهارت هایی که دارین رو به بازار عرضه کنید و برند خودتون رو بسازید. این مشاوره میتونه کمکتون کنه . ما بر اساس منابع موجود و شاخصه هایی که قابلیت متمایز کردن شما و کسب و کارتون رو دارن راهکارهایی ارائه می دیم که با اجرای دقیق و مدام آن به خلق یک برند خواهد انجامید.

DIGITAL ADVERTISING CONSULTING

مشاوره تبلیغات دیجیتال

در این نوع مشاوره، با توجه به حوزه فعالیت، جایگاه کسب و کار و اهداف و چشم انداز های تعیین شده شما، استراتژی هایی دقیق و کاربردی با توجه به فضای رقابتی و با هدف دستیابی به تبلیغات آگاهانه و اثربخش ارائه می شود و با تلفیق با سایر خدمات پی کی در مدت زمان کافی بازدهی مطلوبی رو مشاهده خواهید کرد.

MODEL- ORIENTED CONSULTING

مشاوره الگو محور

اگر در حوزه ی تبلیغات و بازاریابی کسب و کارتون با رکود و چالشی روبه رو شدین و احساس می کنید متوقف شدین، مشکلتون رو با ما در میون بزارید. ما با آنالیز دقیق کسب و کار شما بر اساس اصول حرفه ای مدیریت استراتژی، به آسیب شناسی می پردازیم و براساس الگوهای مشابه راهبردهایی عملی و کاربردی در اختیار شما قرار میدیم که آزمون و خطا شدست و کمترین میزان ریسک و بالاترین میزان بازدهی رو به همراه خواهد داشت.

BUSINESS PLAN CONSULTING

مشاوره بیزنس پلن ( از ایده تا اجرا)

ایده ها سازنده و نقطه ی آغاز هستن و اگر به خوبی اجرا بشن به برند های مطرحی تبدیل می شن. تمامی کسب و کارهای شناخته شده ی دنیا، از یک ایده شروع شدن. اما یک ایده ی خوب اگر که به درستی اجرا نشه و نقشه ی راه نداشته باشه، سرانجام دلچسبی نخواهد داشت و چه بسا ایده های معمولی و متوسطی که با اجرای صحیح و دقیق به کسب و کارهای موفقی تبدیل شدن. اگر یک ایده تجاری دارید و می خواین کسب و کار خود را راه اندازی کنید، باید بتونین نقشه ی راه خودتون رو ترسیم کنید و یک بیزینس پلن اصولی با رعایت تمام ابعاد براش طراحی کنید. اگر نمی دونید چطور باید از ایده ای که در ذهنتون دارید، یک طرح تجاری قابل اجرا بسازین، در مشاوره بیزینش پلن، تمام آنچه برای اجرایی ساختن ایدتون نیاز دارید، نظیر توصیف و شناخت کسب وکار، تحلیل بازار، شناسایی منابع و هزینه ها، مارکتینگ، استراتژی توسعه و… در اختیار شما قرار می گیره تا با حداقل منابع به حداکثر سوددهی دست پیدا کنید. با داشتن یک بیزینس پلن جامع، شما استراتژی روشنی برای طی مسیر پرپیج و خم تجارتتون دارید، میزان ریسک کاهش پیدا می کنه و به بهره وری تعیین شده دست پیدا می کنید.

LOW-COST GLOBAL BUSINESS IDEA CONSULTATION

مشاوره ی ایده جهانی کسب و کار های کم هزینه

یدا کردن بهترین ایده، برای شروع یک کسب و کار چندان کار راحتی نیست؛ حتی برای افرادی که دامنه ی گسترده ای از مهارت ها و توانایی ها را دارند. در واقع یک ایده، زمانی ارزشمنده که ما بتونیم در زمان و مکان مناسب با امکانات موجود، ایدمون رو رشد و توسعه بدیم. خبر خوب اینه که ایده های زیادی برای زمان کنونی وجود دارن که می تونن، نتیجه بخش باشن؛ درحالی که شاید به ذهن ما خطور نکنن. مشاوره ی ایده های جهانی کسب و کار، برای هر شخصی که می خواد، کسب و کار خودش رو داشته باشه، اما ایده ای براش نداره، بسیار کاربردی و مناسبه. در این مشاوره، با بررسی دقیق مهارت ها، توانایی ها، امکانات و منابع، شرایط مکانی و زمانی، میزان بهره وری و سوددهی قابل پیش بینی 3 تا 5 ایده ی قابل اجرا به افراد معرفی می کنیم، تا بهترین رو انتخاب کنید. همچنین در این طرح، استراتژی مطلوب جهت اجرای ایده، نیز در اختیار متقاضی قرار می گیره.

در صورتی که نمی دونید کدوم مشاوره مناسب شما و کسب و کارتونه، فرم زیر رو پر کنید تا ما راهنماییتون کنیم